ВСТАВАЙТЕ ЛЮДЕ! ГОДІ СПАТИ! КРАЇНУ ТРЕБА РЯТУВАТИ! - Форум Уманя - Информационный сайт Умань24

Страница 1 из 11
Форум Уманя » Умань » Город. Голос Умани » ВСТАВАЙТЕ ЛЮДЕ! ГОДІ СПАТИ! КРАЇНУ ТРЕБА РЯТУВАТИ! (Герой, що знає ціну життю «Чимало людей сьогодні турбує дол)
ВСТАВАЙТЕ ЛЮДЕ! ГОДІ СПАТИ! КРАЇНУ ТРЕБА РЯТУВАТИ!
patriot_uman Дата: Понедельник, 20.10.2014, 10:10 | Сообщение # 1


Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
[highslide]http://uman24.pp.ua/_nw/0/11174697.jpg[/highslide]
Звичайний хлопчина, що ріс на христинівських ланах, пращури якого поховані на христинівський землі – залишив найкращі свої дитячі роки тут, на Черкащині, та вирішив як і батько стати військовим, для того щоб захищати гідність та волю своєї батьківщини. Космина Геннадій Васильович – з самого дитинства мріяв бути схожим на батька, який для всіх оточуючих був прикладом справжньої військової мужності та честі, людиною, добра слава про яку – дуже швидко вийшла за межі рідної Христинівки. Згодом, ставши офіцером, Геннадій Васильович – виконував інтернаціональні обов’язки, за що був нагороджений орденом «Червоної Зірки».
Згодом, після закінчення Академії Служби Безпеки України – був направлений на роботу до Служби Безпеки України. Геннадій Васильович Космина – захищав країну від економічних злодіїв, та бандитів, що знаходячись при владі – лізли до кишені звичайних громадян, викривав незаконні фінансові схеми та махінації, за що неодноразово був відзначений державними нагородами. Завдяки своїй сумлінній роботі та моральним якостям – був призначений на посаду радника з питань економічної безпеки Кирпи Георгія Миколайовича, який на той час – був Міністром транспорту та зв’язку України.
У 2000 році – заочно закінчив університет імені Тараса Григоровича Шевченка, де отримав юридичну освіту. Жага до знань та нового, постійне прагнення до самовдосконалення – у 2010 році знову привели Геннадія Васильовича до студентської лави Харковської Академії Залізничого Транспорту, де він отримав наступну вищу освіту за спеціальністю: менеджер управління.

У 2007 році – Геннадій Васильович вийшов у відставку за вислугою років, став пенсіонером Служби Безпеки України, та зайнявся власною підприємницькою діяльністю. З того часу йому неодноразово пропонували різноманітні високі посади у державних структурах влади, для того, щоб використати ім’я, знання та досвід поважного та відданого офіцера. Однак, колишній офіцер – не поступився своєю гідністю, відмовлявся від усіх пропозицій, тому що честь – не дозволила йому приймати участь у розколі держави. Саме така віддана та тверда позиція у 2013 році – привела його на майдан, де він зі своїми побратимами захищав нашу гідність, боровся з антиконституційними законами, що принижували та ув’язнювали чесних людей, тим самим висловлюючи свою громадянську позицію, виборюючи право на незалежність та волю для нашої держави.
Саме тому, не будучи жодного дня представником будь якої політичної сили, не заплямувавши свою репутацію на посадах злочинної влади, маючи гідність та щиру любов до народу він, шляхом самовисування подав свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради України. Сьогодні Космина Геннадій Васильович – це кандидат що висловлює власні думки, а не позицію партії, чи її лідерів. Він не має героїв та нікому крім народу не винен, не веде порожніх балачок, не обіцяє заради обіцянок, не краде у держави і не купує виборців. Він іде до верховної ради для того, щоб зробити життя в країні гідним, а рідний регіон процвітаючим серцем Європи. Йде для того, щоб воля перемогла! А така перемога – стане досяжна лише за участі людей, які розділяють ці погляди. Тож якщо людина все своє життя поклала на боротьбу з економічною злочинністю – можна буди впевненим у тому, що вона буде гідним представником нашого регіону у Верховній раді, та голосуватиме за совістю та народною волею і аж ніяк не за чиїмось указом чи дивідендом.
__________________________________________________________________________
Шановні Виборці! Нажаль політичні опоненти Геннадія Космини – ведуть виборчу компанію не чесно та ганебно намагаються заплутати вас! Для того щоб голоси, що могли б урятувати долю регіону – просто зникли в нікуди вони виставили кандидата-однофамільника, ім’я якого Космина Володимир Михайлович! Будьте пильні! Уважно віддавайте свій голос, що вирішує долю цілої країни!
КОСМИНА ГЕННАДІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – ПОКЛАДУ ЖИТТЯ ЗА НАРОД!
« 0 »
bel4enk Дата: Пятница, 30.10.2015, 15:30 | Сообщение # 2


Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
wacko wacko wacko

« 0 »
Форум Уманя » Умань » Город. Голос Умани » ВСТАВАЙТЕ ЛЮДЕ! ГОДІ СПАТИ! КРАЇНУ ТРЕБА РЯТУВАТИ! (Герой, що знає ціну життю «Чимало людей сьогодні турбує дол)
Страница 1 из 11
Поиск:
Форум Умани поможет вам получить ответ на любой вопрос о нашем городе. Тут вы сможете поделиться своими впечатлениями, обсудить городские достопримечательности, наиболее интересные места проведения досуга. Узнаете последние новости и поучаствуете в их обсуждении. Получите совет на любую интересующую вас тему и сможете изучить наиболее объективные отзывы о медицинских учреждениях, ресторанах и т.д. Именно тут вы сможете найти новых друзей и единомышленников.

 

Вузы Уманя Университеты Умани Образования Умани Вузы Умани Аграрный университет Умань Происшествия Умани Музеи Умани Хасиды в Умани Новости Умани Агротехнический колледж Умани Гостиницы в Умани Гостиницы Умани Мероприятия Умани Отели в Умани Агропромышленость Умани Банкетный зал Умани Бассейн Умани Ночные клубы Умани Афиша Умани Ночная жизнь Умани Night club Умань виктор янукович Dj-cafe IKSIA Умань аэропорт Борисполь АэроСвит Гармония в Умани Бильярд в Умани Боулинг в Умани ДТП в Умани Рестораны Умани Свадьба в Умани Банкетные залы Умани Образование Умани Школы Умани Справка Умани Агенство Весільна майстерня ведущий на свадьбу Автошколы Умани Автошкола ДОСААФ Умань Бюро переводов Елена