Космина Геннадій Васильович, кандидат у депутати Верховної Ради України - Информационный сайт Умань24
Добро пожаловать, Гость

   Кто на сайте:     

Он-лайн: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Опрос

Ваш возраст?
Всего ответов: 197


Главная » Новости » Новости Умани

Космина Геннадій Васильович, кандидат у депутати Верховної Ради України

«Військова честь та людські цінності – мають перемогти!»
Людина, у руки якої можна довірити добробут та розвиток цілого регіону – повинна бути не тільки гідним державним працівником, але ще й особистістю, що розуміє потреби свого народу, має чітку та етичну моральну позицію, готовою кожної миті прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Ганнадій Васильович Космина – кандидат у народні депутати Верховної Ради України, відповів на наші запитання, та розказав, що для нього особисто є головним у житті та політичній діяльності в цілому:
«Я вийшов з простої Христинівскої сім’ї, тож чудово розумію потреби народу. Ніколи не був дуже публічною персоною, проте мені зрозумілий людський інтерес до мене, тому що я йду на вибори без партій, чужих кольорів та лозунгів, отже судити про мене – можливо лише з моїх слів та особистої позиції. Найголовнішим у житті – я бачу такі елементарні речі як честь, дружба, любов та мир. Я вважаю немає ніякого сенсу жити у світі, де люди не мають одне до одного теплих та вірних відчуттів, саме такий світ я завжди створюю навколо себе, для того щоб усі оточуючі мене люди – відчували себе комфортно та впевнено.»
Судячи з цих слів – впевнено можна стверджувати, що Геннадій Васильович Космина – людина з чіткою моральною позицією, яку він завзято пропагує. Для того, щоб зрозуміти його не тільки як депутата але й просто як людину – варто відзначити його слова про сім’ю:
«На Христинівці мій батько – був широко відомою людиною. Його знали як порядного та совісного військового і з самого дитинства, як і всякий хлопець – я хотів був схожим на батька. Згодом ставши офіцером, що не тільки віддано вів службу, але й виконував інтернаціональний обов’язок – я продовжую вкладати у своїх дітей ті ж ідеали. Необхідність захищати своїх близьких, країну та народ у нашій крові ще з діда-прадід, старший із синів – уже закінчив військову підготовку та отримав своє перше звання, молодший – старанно до цього готується, для них обох – дуже важливо підтримати династію справжніх чоловіків і цим я дуже пишаюся. У сімейному колі, як і у будь якому спілкуванні – для мене найголовнішим чинником - є довіра та чесність. Адже якщо людина з тобою відверта – по-перше їй простіше допомогти, якщо вона цього потребує, по-друге ти також стаєш відвертим та справжнім, у цьому для мене й полягає істинна цінність довіри.»
Тож цікаво було б знати, якою майбутній депутат бачить країну та округ де він шукає своїх однодумців після рішення найболючіших проблем, та покращення людського добробуту в цілому?
«Особисто я, як депутат – забов’язуюся зробити усе, для того, щоб у нашій країні запанував мир та спокій. Задля цього я зі своїми побратимами стояв на майдані та боровся за людськи принципи та ідеали. Я докладу усіх зусиль, щоб жителі Черкащини – відчули себе не тільки часткою європейської законодавчої системи, але й невід’ємною ланкою її творення. Люди зможуть приймати безпосередню участь у державотворчих процесах. Я впевнений: щаслива людина – завжди буде слідувати цінностям добра та злагоди, а якщо вона живе у самодостатньому регіоні – життя обов’язково буде цікавим та різноманітним. Тож створимо цю впевненість разом!»
Для того, щоб змінити країну – потрібно не тільки відстояти її чесність та порядність, але й бути людиною, що знає ціну словам та волю діям. Саме зараз у всіх нас є шанс привести до влади таких людей, отримати стабільність та добробут у регіоні. Саме такою людиною, яка завжди вірно служила своєму народові – є Космина Геннадій Васильович.

Мы будем благодарны если Вы поделитесь ссылкой на эту новость

Всего комментариев: 0
avatar

Вузы Уманя Университеты Умани Образования Умани Вузы Умани Аграрный университет Умань Происшествия Умани Музеи Умани Хасиды в Умани Новости Умани Агротехнический колледж Умани Гостиницы в Умани Гостиницы Умани Мероприятия Умани Отели в Умани Агропромышленость Умани Банкетный зал Умани Бассейн Умани Ночные клубы Умани Афиша Умани Ночная жизнь Умани Night club Умань виктор янукович Dj-cafe IKSIA Умань аэропорт Борисполь АэроСвит Гармония в Умани Бильярд в Умани Боулинг в Умани ДТП в Умани Рестораны Умани Свадьба в Умани Банкетные залы Умани Образование Умани Школы Умани Справка Умани Агенство Весільна майстерня ведущий на свадьбу Автошколы Умани Автошкола ДОСААФ Умань Бюро переводов Елена