Вони нам модернізують Умань - Информационный сайт Умань24
Добро пожаловать, Гость

   Кто на сайте:     

Он-лайн: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Опрос

Как вы к нам попали?
Всего ответов: 87


Главная » Новости » Новости Умани

Вони нам модернізують Умань

Президент і губернатор запросили до нас ізраїльську спецгрупу з перетворення Умані та Черкащини в край хасидського релігійного туризму.
Як повідомляє "Прес-Центр" (pres-centr.ck.ua), вчора Черкаський губернатор Сергій Тулуб виїхав до Києва. Передбачувана причина відрядження - не виклик "на килим" до начальства, а зустріч делегації ізраїльських фахівців, які приїхали в Україну з 3-денним візитом. У програмі - вироблення стратегії реалізації планів міждержавного комітету з розвитку Умані, який був створений за підсумками візиту президента України Віктора Януковича до Ізраїлю.
Ізраїльський новинний портал IZRUS (izrus.co.il) називає імена співголів цього комітету. З ізраїльського боку - це колишній киянин, голова Національної водної компанії Алекс Віжніцер. З української сторони - начальник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента, екс-міністр зовнішньоекономічних зв'язків та торгівлі Андрій Гончарук, відповідальний за підготовку міждержавних угод з Ізраїлем.
Сьогодні запланована поїздка ізраїльтян до Черкаської області, де у них заплановані зустрічі з губернатором Сергієм Тулубом, який відвідав Ізраїль в листопаді, а також з мером Умані Юрієм Бодровим та профільними групами фахівців.
У ході переговорів намічена розробка спільного плану дій з докорінної модернізації. Передбачається при цьому врахувати потреби не тільки місцевого населення майже 70 тис. Умані, а й десятків тисяч іудейських паломників, щорічно відвідують Черкащину. Обласне та муніципальне керівництво візьме на себе проектування модернізації загальної інфраструктурної бази для всього міста. Ізраїльтяни ж будуть відповідати за вирішення житлового питання тільки для паломників. А також - будівництво готелю та аеропорту. Що стосується термінів, то Президент України, зокрема, висловив бажання "домогтися відчутного прориву" в цьому напрямку вже до святкування Рош-га-Шана в цьому році. В оточенні Віжніцера припускають, що вирішення питання про розселення паломників відбуватиметься шляхом "легкого, модульного будівництва" житлових комплексів, здатних вмістити велику кількість людей. Ізраїльська сторона також бере на себе пошук приватних інвесторів, готових брати участь у запланованих проектах.
Сергій Тулуб, у свою чергу, запропонував зустрічну ініціативу: розробити спеціальну туристичну програму для паломників, що включає відвідування інших історичних центрів і пам'ятників хасидизму в Черкаській області. Причому проведення цих поїздок буде покладено на спеціально підготовлених ізраїльських екскурсоводів, а українська сторона візьме на себе забезпечення в сфері логістики.
До складу ізраїльської делегації також увійшли Михайло Пудель, в останні роки працював в Україні представником ізраїльських приватних компаній, а також будівельний підрядник з Цфата Ісраель Токар - колишній львівський єврей. Останній, будучи прихильником брацлавського хасидизму течії, крім іншого буде відповідати за релігійну складову в роботі групи вітчизняних фахівців. Він також уповноважений керівництвом брацлавських хасидів проводити роботи з догляду за могилою Рабі Нахмана в Умані. Крім двох згаданих членів, до складу делегації увійшов голова волонтерської організації рятувальників Закаєв Йехуда Меші-Заха. Під час минулорічних святкувань Рош-га-Шана його організація організувала в Умані штаб з питань інформації, медичної допомоги та забезпечення безпеки на могилі цадика.

Мы будем благодарны если Вы поделитесь ссылкой на эту новость

Всего комментариев: 0
avatar

Вузы Уманя Университеты Умани Образования Умани Вузы Умани Аграрный университет Умань Происшествия Умани Музеи Умани Хасиды в Умани Новости Умани Агротехнический колледж Умани Гостиницы в Умани Гостиницы Умани Мероприятия Умани Отели в Умани Агропромышленость Умани Банкетный зал Умани Бассейн Умани Ночные клубы Умани Афиша Умани Ночная жизнь Умани Night club Умань виктор янукович Dj-cafe IKSIA Умань аэропорт Борисполь АэроСвит Гармония в Умани Бильярд в Умани Боулинг в Умани ДТП в Умани Рестораны Умани Свадьба в Умани Банкетные залы Умани Образование Умани Школы Умани Справка Умани Агенство Весільна майстерня ведущий на свадьбу Автошколы Умани Автошкола ДОСААФ Умань Бюро переводов Елена