Жителі Умані вимагають вибачень від міністра туризму Ізраїлю - Информационный сайт Умань24
Добро пожаловать, Гость

   Кто на сайте:     

Он-лайн: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Опрос

Вы нашли у нас на сайте то что искали?
Всего ответов: 121


Главная » Новости » Новости Умани

Жителі Умані вимагають вибачень від міністра туризму Ізраїлю

Жителі Умані вимагають вибачень від міністра туризму Ізраїлю і відновлення візового режиму. Про це повідомляє "Вечірня Умань" (vch-uman.in.ua).
Привести конкретні факти або вибачитися перед місцевими жителями і світовим співтовариством - такі вимоги висувають жителі Умані посольству країни Ізраїль в Україну через слів міністра туризму Ізраїлю Стаса Місежнікова.
Він заявив, що в Умані "б'ють євреїв-професіоналів". Жителі Умані стверджують що міністр "цинічно бреше", чим завдає удар по іміджу міста як світового центру паломництва хасидів та країни в цілому! Як докази наводять статті журналістів і статистику міськвідділу міліції. Про відсутність конфліктів заявили і самі паломники.
Звістка про побиття "професіоналів", які приїхали в Умань вивчати можливість вкладення інвестицій, викликало здивування не тільки серед місцевих жителів, але і серед працівників міліції, представників влади та самих паломників. Зі слів Шимона Буський, секретаря Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана, за останні тижні він не чув про конфлікти між місцевою громадою та паломниками. Більш того, паломникам і жителям Умані дали можливість зустрітися з депутатом облради, розповісти про свої проблеми.
За статистикою, зібраною активістами Ради громадських організацій, в 2011 році в Умані дійсно відбулося кілька сутичок, але вони трапилися на побутовому рівні, причому - з боку паломників. Один паломник укусив даішника за палець, син духовного наставника Даніеля Даяна вдарив лопатою по голові жителя Умані, інший паломник вдарив таксиста ногою в обличчя.
- Мені не зрозуміло, як у нас в районі паломництва можуть побити "професіоналів", якщо вони тут були лише день і їздили з міським головою та чиновниками облдержадміністрації. - Обурюється Валерій Кислинський, голова Ради громадських організацій м. Умань, - а в районі паломництва на 10 уманчан припадає 20 хасидів! Якщо ж мова йде про зіткнення, які відбувалися в 2011 році, то виникає питання кого назвав "професіоналами" міністр туризму? Натана, сина ребе Даніеля Даяна, який погрожував жителю Умані пістолетом, а потім напав на хлопця з лопатою і переховувався від міліції? Або його другого сина Ельяху, якого затримали під час продажу десяти пакетів марихуани? Або паломника, вкусив даїшника за палець? Наскільки мені відомо, - продовжив Валерій Кислинський, - українська міліція поставилася дуже толерантно до цих паломникам - максимальне покарання, це депортація. Як кажуть, кинули щуку назад в річку. Мені прикро, що такі високопоставлені чиновники вдаються до маніпуляцій і користуються недостовірною інформацією, завдаючи шкоду територіальній громаді міста, компрометуючи її. Ми будемо вимагати вибачень! Також хочу зазначити - поведінка деяких громадян Ізраїлю в місті вкрай незадовільна, на відміну від американців чи французів. До нас вже їдуть не молитися, а сховатися від армії або ізраїльського правосуддя. Встановлюють самовільні магазини! І якщо місто будуть поливати брудом, то ми будемо змушені вимагати відновити візовий режим, встановити обмеження по кількості паломників і захистити наших громадян від кримінальних елементів. Для нас спокій і здоров'я місцевих жителів найголовніше шекелів інвестицій!
У міськвідділі міліції повідомили, що жодних ексцесів не зафіксовано. Як повідомив Максим Поляков, заступник міського голови, мерія перевірить інформацію і буде готова надати офіційні коментарі. Тим часом жителі району паломництва вкрай обурені - вони йшли на поступки паломникам, терпіли регулярні "дискотеки" до глибокої ночі, а тепер їх ще й звинувачують в нетерпимості!

Мы будем благодарны если Вы поделитесь ссылкой на эту новость

Всего комментариев: 0
avatar

Вузы Уманя Университеты Умани Образования Умани Вузы Умани Аграрный университет Умань Происшествия Умани Музеи Умани Хасиды в Умани Новости Умани Агротехнический колледж Умани Гостиницы в Умани Гостиницы Умани Мероприятия Умани Отели в Умани Агропромышленость Умани Банкетный зал Умани Бассейн Умани Ночные клубы Умани Афиша Умани Ночная жизнь Умани Night club Умань виктор янукович Dj-cafe IKSIA Умань аэропорт Борисполь АэроСвит Гармония в Умани Бильярд в Умани Боулинг в Умани ДТП в Умани Рестораны Умани Свадьба в Умани Банкетные залы Умани Образование Умани Школы Умани Справка Умани Агенство Весільна майстерня ведущий на свадьбу Автошколы Умани Автошкола ДОСААФ Умань Бюро переводов Елена